- -

O firmě

FJL spol s r.o. byla založena r. 1990 a od počátku se zaměřila na prodej a distribuci elektrotechnických materiálů, komponentů a dílů pro výrobní podniky v ČR a SR. Současně převzala zastoupení pro ČR firmy STEINERT GmbH (Německo), renomovaného výrobce technologií pro třídění a recyklaci materiálů.

Další činností je realizace dodávek průmyslových svítidel pro dceřinou společnost Elektroprof světelná technika sro od výrobců LG electronics Deutschland GmbH (Jižní Korea), ONTOPx GmbH (Německo), NORDEX  ILLUMINAZIONE S.p.A. (Itálie), FAEL S.p.A. (Itálie) a Le-Tehnika (Slovinsko).

Základní prodejní komoditou je prodej lakovaných Cu a Al vodičů jak ze skladu, tak přímými dodávkami od výrobců. Našimi hlavními dodavateli jsou firmy ESSEX Italy S.p.A. (Itálie), ESSEX Germany GmbH (Německo), IRCE S.p.A. (Itálie) a ACEBSA S.A. (Španělsko).

Komponenty pro svítidla včetně LED modulů dodáváme od firmy Vossloh Schwabe GmbH (Německo), mikročerpadla od CEME S.p.A. (Itálie).

Prodejní sortiment se průběžně mění a doplňuje dle požadavků zákazníků a nabídek na spolupráci od výrobních či obchodních  firem, především z EU.

V rámci našich obchodním aktivit zajišťujeme i konzultantskou a poradenskou činnost.

ozveme se vám

8 + 8 =