Světla

Distribuci svítidel zastupovaných výrobců včetně vlastní produkce realizuje v ČR naše dceřinná společnost ELEKTROPROF SVĚTELNÁ TECHNIKA SPOL. S R.O., Bydlinského 2964, 390 02 Tábor

 

Přepis článku z časopisu SVĚTLO 2016/06:

 Elektroprof světelná technika s. r. o.                                                                                                                                                                                      dvacet let na českém trhu

Společnost Elektroprof světelná technika s. r. o. prošla za dobu svého působení několika vývojovými etapami. V prvních letech činnosti od roku 1994 byla hlavní náplní výroba svítidel pro sodíkové a rtuťové výbojky, halogenové žárovky a zářivky. Od klasických kancelářských svítidel, která v 90. letech minulého století tvořila hlavní objem výroby, postupně rostla i produkce venkovních a průmyslových svítidel. S příchodem nových světelných zdrojů připravila společnost velkou část své nabídky i v provedení s LED, především venkovních a průmyslových svítidel. Úspěšným se stalo venkovní svítidlo Aventus 1 LED. Jeho velkou výhodou je snadná výměna jednotlivých komponent při případné opravě. Především architekti oceňují jeho klasický design vhodný do starší zástavby .

Úspěšnou se ukázala spolupráce s italskou firmou Nordex, jejíž základní řada venkovních svítidel řady Astra byla vybavena komponenty Vossloh Schwabe a Layrton. Tato svítidla lze v současnosti vidět na mnoha místech ČR v perfektním techniském stavu a spokojení zákazníci je stále vyžadují. Díky mnohaleté spolupráci s italskou firmou Fael Luce, realizující rozsáhlé projekty po celém světě, má Elektroprof v nabídce i svítidla pro náročné zákazníky požadující osvětlení budov, velkých sportovních hal a stadionů. Další etapou v činnosti firmy se stala dohoda o distibuci svítidel s německou firmou ONTOPx (příkladem může být realizace osvětlení výrobní haly společnosti Silon v Sezimově Ústí)  a korejskou firmou LG electronics, která je v ČR známá především jako výrobce spotřební elektroniky, méně v kategorii svítidel a světelných zdrojů. Její výrobní program zahrnuje celý sortiment LED svítidel (veřejné osvětlení, interiérová, průmyslová) jak v klasickém provedení, tak i pro možnost ovládat je řídícimi systémy. LG electronic používá vlastní systém ZigBee.

Základní výhodou společnosti Elektroprof světelná technika je velmi rychlá expedice. Díky velkému skladu hotových výrobků je dodací lhůta při mimořádných požadavcích zhruba dva týdny.

Referenční fotky
1 / 2

ozveme se vám

8 + 2 =